Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nagrody w dziedzinie ochrony zdrowia. Kandydatury są jeszcze przyjmowane

Facebook Twitter

Prezydent Częstochowy przymierza się do rozdania dorocznych nagród w dziedzinie zdrowia. Zostaną przyznane przez nasz samorząd już po raz 28.

Nagrody w dziedzinie ochrony zdrowia
fot. czestochowa.pl

Nagrody w dziedzinie ochrony zdrowia – zgłoś nazwisko

Do końca stycznia można zgłaszać kandydatów do takiego wyróżnienia. To nagrody im. dr. Władysława Biegańskiego za działalność w dziedzinie ochrony zdrowia oraz szczególny charakter pracy na rzecz pacjenta. Od 1997 roku trafiają do osób pracujących w placówkach medycznych na terenie miasta. Zasłużeni na tym polu, którzy nie są już czynni zawodowo, otrzymują też nagrody za całokształt działalności. Kandydatów sugerują radni czy organizacje pozarządowe. Kancelaria w magistracie czeka już na wnioski.

W tegorocznej edycji wnioski kandydatów do nagrody należy składać w terminie do 31 stycznia w Kancelarii Urzędu Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa lub przesłać:
– drogą pocztową na ww. adres (o terminie wpływu nie decyduje data stempla pocztowego, lecz data wpływu wniosku do kancelarii Urzędu Miasta),
– w postaci elektronicznej z podpisem kwalifikowanym na adres info@czestochowa.um.gov.pl lub złożonym za pomocą platformy SEKAP.

Wniosek jest do pobrania TUTAJ

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj