Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policjanci z Zawiercia zatrzymali domowego agresora. Znęcał się nawet nad 4-letnią córką

Facebook Twitter

Policjanci z Zawiercia interweniowali wobec agresywnego mężczyzny, który wszczął domową awanturę. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad swoją partnerką, ofiarą przemocy z jego strony była także 4-letnia córka pary. Oprawca został aresztowany.

Policjanci z Zawiercia zatrzymali domowego oprawcę

Policjanci z Zawiercia zatrzymali domowego oprawcę, sąd aresztował go na trzy miesiące

Do zdarzenia doszło w jednym z  mieszkań na terenie miasta. Policjanci na miejscu ustalili, że 27-latek wszczął kłótnię, podczas której nie tylko ubliżał swojej partnerce, ale także uderzył ją w twarz. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało to nie pierwsza tego rodzaju sytuacja. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że mieszkaniec Zawiercia znęcał się nad 28-latką od dłuższego czasu. Ubliżał jej, zastraszał, groził i stosował przemoc fizyczną. Wszystko działo się na oczach dzieci. Okazało się też, że ofiarą agresora padło 4-letnie dziecko pary.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił postawić mężczyźnie zarzuty, do których częściowo się przyznał. Zawierciański sąd przychylił się do wniosku śledczych i prokuratury i zastosował tymczasowe aresztowanie. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w izolacji.

Fot. Policja Zawiercie

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj