Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Po raz szósty Cross Wokół Małego Giewontu w gminie Olsztyn

Facebook Twitter

Druga połowa lutego przed nami, a dla biegaczy to już zwiastun zbliżającego się wiosennego sezonu. Przedsmakiem będzie sobotni (17.02.) Cross Wokół Małego Giewontu w gminie Olsztyn.

Cross Wokół Małego Giewontu
fot.fb/Słońca Jury - Stowarzyszenie Sportowe

Cross Wokół Małego Giewontu

Zapisy już się zakończyły, ale sportowców możemy wspierać dopingiem na trasie biegu:

Leszek Gasik: Zapraszamy do kibicowania, przespacerowania się po pięknych terenach góry Biakło, tam niedaleko są Sokole Góry. Naprawdę można fajny spacer sobie zrobić z dzieciakami, a przy okazji dopingować, popatrzeć na biegaczy, którzy naprawdę będą biegać po ciężkim terenie, jakim jest trasa wokół Małego Giewontu.

Zaprasza Leszek Gasik ze Stowarzyszenia Serca Jury, organizator wydarzenia biegowego wokół góry Biakło. To już kolejna edycja jednego z najcięższych, ale i najpiękniejszych crossów w Polsce. Przyjadą uczestnicy z całego kraju:

Leszek Gasik: W tym roku są delikatne, można powiedzieć zmiany. Troszkę tam żeśmy podnieśli biegi pod górkę, żeby jak najtrudniej było naszym biegaczom. Nie będzie zapisów w dniu zawodów. Szykujemy listy startowe, szykujemy to tak, żeby to wszystko było profesjonalnie przygotowane. W Radiu Jura słyszałem, że w sobotę ma być ładna pogoda.

Dodaje Leszek Gasik. W VI edycji biegu crossowego wystartuje 300 zawodników. Zaprasza kibiców na trasę Stowarzyszenie Serca Jury. Imprezie patronuje Radio Jura.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj