Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pierwszy Częstochowski Bieg Morsa. Bieganie z morsowaniem planują na cały zimowy sezon

Facebook Twitter

W kalendarzu zimy jeszcze nie widać, ale już cykl swoich biegowo-morsowych imprez zapowiada częstochowskie stowarzyszenie miłośników ekstremalnych sportów.

W Parku Lisiniec 20 listopada odbędzie się pierwszy start w Częstochowskim Biegu Morsa:

Pierwsze wydarzenie w Częstochowie całego cyklu trzech biegów. Spotykamy się 20 listopada. Mamy zaplanowane 5km. Zaczynamy na plaży przy Adriatyku, biegniemy wzdłuż ścieżki, wzdłuż Adriatyk – Bałtyk (plus minus 1600 metrów), wchodzimy do wody, kolejny raz woda, trzecia pętla, woda i finiszujemy. Jak nie mamy problemów ze zdrowiem, to możemy wejść. Jeśli nie jesteśmy pewni, to do lekarza skonsultować.

Miłośników biegów plenerowych, którzy nie boją się też zimowego morsowania zaprasza Arkadiusz Niedziółka. Cykl imprez w zimowym sezonie zagości w całym regionie. Można liczyć na sportowe trofea i profesjonalną obsługę biegu:. Trzecia lokalizacja jest dopinana, będą szczegóły. Przewidujemy 200 osób. Ważna rzecz dla biegaczy w szczególności – mamy pomiar czasu na naszych zawodach, więc będzie można mieć zmierzony profesjonalnie czas. Pełna nazwa to „Pierwszy Częstochowski Bieg Morsa”. Jeżeli ktoś nie może być z nami 20 listopada, a chciałby zdobyć koronę ICE Runnera, zapraszamy do biegu wirtualnego, wysyłamy później medal. To się liczy jakby był z nami.

 

Przygotowania trwają, a zapisy dla biegaczy-morsów już ruszyły. Szczegółów wydarzenia szukajcie w mediach społecznościowych. Do udziału zachęcał Arkadiusz Niedziółka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj