Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pechowa środa na A1 w naszym regionie. Cztery kolizje i kilkukilometrowe korki

Facebook Twitter

Niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych, nie zachowanie ostrożności - to na pewno jedna z głównych przyczyn kolizji do jakich doszło dzisiaj (15.12) na A1 w naszym regionie. Na ten moment usuwano skutki czterech kolizji, które spowodowały ogromne utrudnienia w przejeździe i w stronę Częstochowy, ale też w kierunku Łodzi.

W tej chwili już tylko niewielkie utrudnienia możliwe są na 405 km w Kruszynie, na nitce w stronę Częstochowy. Tam po godzinie 10:00 ciężarówka przewożąca 22 tony peletu uderzyła w dwie stojące w korku -inne ciężarówki. Pojazd sprawcy przewrócił się, znajduje się poza drogą.

Co ciekawe, ten korek który utworzył się wcześniej, spowodowany był inną kolizją, do której doszło w Mykanowie. Tam zderzyły się dwie ciężarówki.

W tej chwili mogą występować także niewielkie problemy na A1 między węzłami Jasna Góra a Północ. Ok 11:23 na nitce w kierunku Łodzi ciężarówka wjechała w bariery.

Ten fatalny środowy bilans na autostradzie A1 rozpoczął się kolizją na wysokości Starczy. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Na szczęście nie było rannych.

Są kolejne ostrzeżenia meteo

Nadal w wielu miejscach gęsta mgła. Kierowcy noga z gazu. Wybierając się w drogę warto założyć dłuższy czas przejazdu.

 

Zobacz także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024