Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Od dzisiaj kolejne zmiany w sklepie PGG. Węgiel ma być wystawiany dwukrotnie

Facebook Twitter

Uwaga „polujący” na węgiel w internetowym sklepie Polskiej Grupy Górniczej. Od dzisiaj kolejne zmiana systemu sprzedaży i oferowanego towaru. Zakupić będzie można tylko węgiel konfekcjonowany i miały.

Jak poinformował naszą redakcję Tomasz Głogowski, rzecznik PGG, już dzisiaj (15.11.) po południu nastąpi zmiana systemu zbytu. Pierwsza transza trafi na półkę sklepową o godzinie 16.00 i sesja potrwa do godziny 17.00, kolejna ma rozpocząć się godzinę później.

Tomasz Głogowski: W przypadku dostępności towaru kolejna partia będzie wystawiana o godz. 18:00 na półkę sklepową i do odwołania na półkę sklepową będzie wystawiany węgiel konfekcjonowany, czyli ekogroszki oraz miały. Pozostałe sortymenty będą realizowane w sprzedaży za pomocą współpracy z gminami. Sklep internetowy będzie przez cały czas prowadził swoją działalność.

Radio Jura: Na czym polega zmiana? Do tej pory było też o 16:00.

Tomasz Głogowski: Tak, natomiast nie określaliśmy do tej pory godzin dostępności tego towaru, tylko od 16:00 do wyczerpania zapasu. Teraz określiliśmy dokładne godziny, kiedy kolejne partie będą wystawiane na półkę sklepową.

I jak dodaje Tomasz Głogowski, w sklepie ma być dostępny tylko ekogroszek i miały. Rzecznik nie potwierdził także informacji, że węgiel ze śląskich kopalń miałby trafiać tylko na południe kraju.

Tomasz Głogowski: Nie ma takich planów. Co do szczegółów współpracy z gminami będziemy informować Państwa w najbliższym czasie, po ustaleniu wszystkich szczzegółów.

PGG ostrzega też, aby zwracać uwagę na adres sklepu, na którym się kupuje produkty. Prawidłowy to sklep.pgg.pl Ogromne zainteresowanie węglem próbują wykorzystać oszuści i zakładają fikcyjne strony internetowe, nazwa zbliżone do sklepu PGG.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024