Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policja prosi o kontakt świadków, kierowców lub pieszych, którzy widzieli wypadek przy Al. Wolności

Facebook Twitter

Informacja z przed chwili. Chodzi o poranny wypadek, jaki miał miejsce ok 4:00 nad ranem na pasach w Alei Wolności. Śledczy szukają kierującego białym IVECO, który ominął leżącego na pasach mężczyznę, chwilę przed tym jak najechał na niego kierowca dostawczego mercedesa. Pieszy zmarł.

fot. Andrzej Rembowski/ Pixabay

Kierowca mercedesa odjechał z miejsca wypadku i został zatrzymany przez policję na ulicy Brzozowej. Policja szuka nie tylko kierowcy IVECO, ale o pilny kontakt prosi też wszystkich świadków porannego zdarzenia.

[AKTUALIZACJA]

Częstochowska policja poszukuje pilnie kierowcy, który mógł być świadkiem wypadku dzisiaj (06.07.) około godziny 4:00 rano:

Sabina Chyra-Giereś: Poszukujemy świadków tego zdarzenia lub osób, które posiadają jakiekolwiek informacje o zmarłym mężczyźnie lub samym zdarzeniu. Apelujemy przede wszystkim do kierowcy białego IVECO, który ominął leżącego na pasach mężczyznę tuż przed tym jak najechał na niego Mercedes, o pilny kontakt z częstochowską komendą lub najbliższą jednostką policji.

Rzecznik częstochowskiej policji Sabina Chyra-Giereś, zwraca się z prośbą o pilny kontakt z dyżurnym miejskiej komendy pod nr 478581255. Pomóc mogą też wszystkie inne osoby, które być może widziały przebieg tego wypadku.

[AKTUALIZACJA]

Kierowca IVECO zgłosił się na policję.

Numer telefonu do dyżurnego – 47 858 12 55.

O wypadku informowaliśmy tutaj: Śmiertelny wypadek na pasach w centrum Częstochowy

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024