Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

MZD pisze ile zarobił na wyborach. Chodzi o plakaty w pasie drogowym

Facebook Twitter

Ponad 60 tysięcy złotych zarobił Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie na ubiegłotygodniowych wyborach. Chodzi o opłaty za zajęcie pasa drogowego pod bilbordy.

MZD

MZD zarobił na wyborach, chodzi o bilbordy w pasie drogowym

Opłaty – jak podkreślają drogowcy za reklamę rozwieszoną zgodnie z przepisami, jednocześnie prowadzone są postępowania administracyjne dotyczące instalacji niezgodnych z zapisami decyzji, więc ta kwota może być jeszcze większa. Teraz jest czas na sprzątanie, wszystkie komitety mają 30 dni od dnia wyborów na usunięcie swoich materiałów. Drogowcy apelują, by zrobić to jak najszybciej. Gdzie ich jest najwięcej? Może słuchacze Radia Jura pomogą posprzątać? Dajcie znać jak to wygląda w waszej okolicy.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Materiały, które oderwą się od mocowań mogą bowiem stanowić niebezpieczeństwo w ruchu bądź stanowić podstawę do zakwalifikowania tego faktu jako zanieczyszczania pasa drogowego. Przypomnijmy jednocześnie, że sytuacje instalacji materiałów w miejscach do tego nie przeznaczonych, które zagrażały bezpieczeństwu w ruchu drogowym, były w trakcie kampanii wyborczej zgłaszane bezpośrednio do służb mundurowych umocowanych prawnie do interwencji.

– informuje Maciej Hasik z MZD w Częstochowie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj