Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mapa inwestycji drogowych w Częstochowie już dostępna. Poszczególne inwestycje zostały wyróżnione kolorami

Facebook Twitter

MZD zachęca częstochowian do prześledzenia nowej mapy ostatnich inwestycji drogowych. Wszystkie najważniejsze zadania, ich lokalizacje i charakter prac znajdziecie na internetowej mapie, która właśnie została zaktualizowana.

Mapa inwestycji drogowych w Częstochowie

To na razie wstęp, bo narzędzie będzie też wykorzystywane w przyszłości- mówił nam rzecznik w zarządzie dróg:

Maciej Hasik: Spis obejmuje realizację przypadające na okres 2020/23, zarówno te, które zostały w tym czasie ukończone, jak i te, które się rozpoczęły lub są na ukończeniu. Ich lokalizacje zostały wskazane za pomocą ogólnodostępnego narzędzia internetowego, a dla przejrzystości obrazu, zostały oznaczone pinezkami, posiadają też krótki opis, niektóre także zdjęcia.

Poszczególne inwestycje zostały wyróżnione kolorami, zależnie od tego, czy zgłaszali je mieszkańcy, czy dotyczyły przebudowy dróg, infrastruktury czy np. oświetlenia:

Maciej Hasik: Przedsięwzięcia z terenu całego miasta zostały podzielone na zadania drogowe, oświetleniowe, komunikacyjne i wybrane zadania realizowane w ramach BO. Mapa ma charakter poglądowy, dlatego nie obejmuje pełnego zbioru i wszystkich podjętych prac, nie ma tam ujętych zadań związanych z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego, czy remontami cząstkowymi. Mapa będzie uzupełniana i aktualizowana na bieżąco.

Dodaje rzecznik MZD Maciej Hasik.

Mapa inwestycji drogowych w Częstochowie

Najświeższa wersja dostępna jest w linku TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024