Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Madsen zostaje we Włókniarzu na kolejne dwa lata

Kapitan zostaje na kolejne dwa lata we Włókniarzu Częstochowa! Leon Madsen zdecydował się na przedłużenie kontraktu z klubem. Dla duńskiego żużlowca będą to już kolejno 7 i 8 sezon w zielono-białych barwach.

Szacowany czas czytania: 00:43

Co ciekawe, Duńczyk w momencie wypełnienia nowej umowy z Włókniarzem stanie się najdłużej jeżdżącym obcokrajowcem w klubie. Madsen od samego początku swojej przygody z Włókniarzem jest niekwestionowanym liderem zespołu plasując się za każdym razem w piątce najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi. Ponadto jest ulubieńcem kibiców.

W 2019 roku sięgnął z Włókniarzem po brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Ponadto w tym samym sezonie wywalczył tytuł Indywidualnego Wicemistrza Świata na żużlu. Teraz kapitan wraz ze swoją drużyną bije się o kolejny medal mistrzostw Polski. Zatrzymanie Madsena to początek budowy składu częstochowskiej drużyny na przyszłoroczne rozgrywki.

Zobacz także:

REKLAMA