Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Konkurs na najlepsze pączki. Wisła zaprasza do siebie na kreple

Facebook Twitter

Przed nami Tłusty Czwartek, a to oznacza, że w Wiśle już po raz trzynasty odbędzie się Konkurs na Najlepsze Beskidzkie Krepliki. W tym roku organizatorzy zmienili trochę regulamin i w szranki mogą stanąć wszystkie rodzaje pączków, nie tylko te tradycyjne.

Konkurs na najlepsze pączki

Konkurs na najlepsze pączki organizowany jest juz 13. raz

Te tradycyjne to te nadziewane powidłami ze śliwek. W tym roku organizatorzy zmienili trochę regulamin i w szranki mogą stanąć wszystkie rodzaje pączków, także i te z innymi nadzieniami.

Jurorzy podejmą się wyboru najlepszych kreplików domowych i najlepszych zawodowych a te najlepsze o tradycyjnej recepturze zyskają Grand Prix. Organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko zawodowych kucharzy. Także amatorzy powinni pochwalić się usmażonymi pączkami.

Katarzyna Czyż – Kaźmierczak: W szranki mogą stanąć wszystkie rodzaje kreplików, nie tylko te tradycyjne. Wybierzemy najlepsze krepliki domowe i najlepsze zawodowe. Przyznamy Grand Prix za najlepsze krepliki o tradycyjnej recepturze. Również wy, widzowie przyznajcie swoją nagrodę publiczności. Zachęcamy wszystkich domowych i zawodowych twórców pączków do udziału w konkursie. Będzie świetna zabawa i ciekawe nagrody.

– zachęcała Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

Konkurs odbędzie się 8 lutego o godzinie 10:00 w kawiarni Dom Zdrojowy, tuż przy rynku w Wiśle. Ale termin zgłoszeń mija jutro w środę, 7 lutego. Gdzie należy zgłosić swoją kandydaturę? POD TYM LINKIEM znajdziecie formularz zgłoszeniowy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj