Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koncertowy przedsmak Dnia Kobiet, specjalny koncert symfoniczny już dziś!

Facebook Twitter

Dzisiaj koncertowy przedsmak Dnia Kobiet. Nadal w rygorze sanitarnym zapraszają muzycy Filharmonii Częstochowskiej. "Nie jesteś sama" to tytuł koncertu z utworami Seweryna Krajewskiego zagranymi przez orkiestrę symfoniczną.

Dyrygował będzie dyrektor częstochowskiej sceny Adam Klocek.

Bilety sprzedają się świetnie. Gramy dalej. Mamy przygotowany m.in. koncert Izy Połońskiej z piosenkami Krajewskiego, który jest bardzo efektowny. To takie projekty, które wymagają obecności publiczności, bo też jest zupełnie inna energia. Gramy oczywiście dla 50% publiczności i działamy jakby to było 100%.

Jak mówi dyrektor Filharmonii im. Hubermana, Adam Klocek, to koncert nie tylko dla pań, ale im poświęcony. 5 marca o godz. 19.00 pojawi się na estradzie dużej sali koncertowej orkiestra częstochowskich filharmoników, choć nie zagra w kompletnym składzie:

Też mamy ograniczoną ilość muzyków na estradzie, którą wolno nam wpuścić na estradę, więc to też jest duże ograniczenie, ale przeczekajmy te trudne czasy. Zapraszamy serdecznie. Proszę śledzić naszą stronę internetową, facebooka, instagrama – tam są wszelkie informacje potrzebne dla słuchaczy

– o koncertach symfonicznych w czasach pandemii mówił Adam Klocek, dyrektor Filharmonii Częstochowskiej.

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej

Adam Klocek – dyrygent

Iza Połońska – śpiew, Wojtek Myrczek – śpiew

Leszek Kołodziejski – fortepian, akordeon, aranżacje

Michał Kobojek – saksofon

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2021