Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koncert „Malinowa” Stanisławy Celińskiej z zespołem w Częstochowie!

Facebook Twitter

Koncert "Malinowa" Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko 2 grudnia 2018r godz. 18.00 Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana.

„Malinowa…”to trasa koncertowa promująca najnowszą płytę studyjną, wyczekiwaną przez wielbicieli Artystki od wydania i sukcesu „Atramentowej” (status podwójnej Platynowej Płyty”), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji.

Podczas koncertu usłyszymy nowe brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski – prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko. Produkujący oba albumy zadbał, aby wszystko brzmiało bardzo klasycznie i tradycyjnie, sięgając p o świetnie sprawdzające się w takich piosenkach instrumenty: fortepian, skrzypce, gitarę akustyczną, klarnet czy saksofon. Mimo pewnego ograniczenia stylistyką, udało mu się stworzyć zaskakująco różnorodny zestaw, bo jest tu miejsce na miejski folk („Mija raz dwa”), apaszowskie tango („Wybacz”), dyskretną bossanovę („Gdzie jesteś dziewczyno”), jazzową balladę („Malinowa herbatka”) i nawet na ujmujący duet z Piotrem Fronczewskim („Ja tu, ty tam”)

Bilety do nabycia:
1. Filharmonia Częstochowska
2. https://www.eventim.pl/malinowa-koncert-stanislawy-celinskiej-z-zespolem-macieja-muraszko-czestochowa-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=2271808%2411203709&jumpIn=yTix&kuid=472149&from=erdetaila
3. https://www.biletin.pl/pl/event,map,7137,713.html
4. https://sklep.ebilet.pl/112871465660973062
5. https://www.kupbilecik.pl/impreza-29887-stanislawa.celinska.czestochowa.html

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024