Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kilka tysięcy domów bez prądu

To efekt nocnych nawałnic, które przeszły nad naszym regionem. Silny wiatr zrywał linie wysokiego i niskiego napięcia. Energetycy byli na to przygotowani, już od godziny drugiej w nocy zaczęli usuwać poszczególne awarie. Prądu nie udało się jednak jeszcze przywrócić we wszystkich domach.

Szacowany czas czytania: 00:09

Jak wygląda sytuacja teraz? Mówi rzecznik prasowy województwa śląskiego, firmy Tauron Dystrybucja, Łukasz Zimnoch:

Nie wiadomo, kiedy uda się przywrócić prąd dla wszystkich odbiorców.

REKLAMA