Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa przegrywa mecze. Kibice oczekują zmian, zarząd jednak nie widzi takiej potrzeby

Facebook Twitter

Co dalej ze Skrą Częstochowa? Grający w Fortuna 1 Lidze piłkarze przegrywają mecz za meczem. Czy będzie zmiana na stanowisku trenera? Zarząd klubu opublikował w tej sprawie we wtorek rano (8.11) specjalny komunikat.

Zmiany na stanowisku trenera nie będzie, zatem Jakub Dziółka nadal pozostaje szkoleniowcem Skry. Nie będzie też zmian w sztabie szkoleniowym. Co więcej, jak czytamy w komunikacie Zarządu, włodarze klubu:

Mimo niezadowalających wyników sportowych osiąganych w ostatnich miesiącach, akceptują metody szkoleniowe sztabu i udzielają pełnego wsparcia w dalszej pracy.

Trzeba przyznać, że to zaskakujące stanowisko, bo ostatni raz w lidze piłkarze Skry wygrali 3 września. To był mecz z Resovią. Od tamtej pory podopieczni Jakuba Dziółki przegrywają. To już osiem meczów z rzędu bez wygranej. Tak potężną serię porażek Zarząd Klubu tłumaczy problemami związanymi z modernizacją klubu i prowadzeniem treningów w różnych lokalizacjach w rejonie Częstochowy, te boiska różnią się standardami oraz jakością. Priorytetem dla Zarządu Skry jest teraz modernizacja Stadionu przy ul. Loretańskiej, wtedy drużyna wróci do trenowania na własnej murawie. Jeśli terminy zostaną zachowane, to piłkarze rundę wiosenną rozegrają już u siebie.

W tej chwili Skra znajduje się na 17 miejscu w tabeli – w strefie spadkowej, z 14 punktami na koncie.

fot. ks-skra.pl

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024