Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Działania na Wrocławskiej potrwają nieco dłużej [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Działania na Wrocławskiej w miejscu gdzie wczoraj (26.07.) doszło do tragedii potrwają nieco dłużej. Przypomnijmy, na jednej z ulic na Grabówce wybuchła butla z gazem.

Pojemniki przewożone były dostawczym citroenem, zarówno mężczyzna siedzący za kierownicą, jak i pasażer zginęli na miejscu. W związku z tym, że we wraku znajdowało się jeszcze kilka innych butli z gazem, strażacy przeprowadzili ewakuację mieszkańców i osób przebywających w rejonie miejsca zdarzenia a sami przystąpili do schładzania pozostałych butli. Jak wiecie z Radia Jura taki proces trwa co najmniej 24 godziny. Z informacji uzyskanych przed chwila przez naszą reporterkę wynika, że akcja ta nieco przedłuży się i może potrwać do 16:00 – 17:00. Dopiero wtedy na miejsce tragedii będą mogli wejść śledczy wraz z prokuratorem. Będą ustalać okoliczności i przyczyny całego zdarzenia oraz jego charakter.

AKTUALIZCJA:

Strażacy zakończyli swoje działania, mieszkańcy są bezpieczni, a butle wywiezione. Ulica nadal jest nieprzejezdna ze względu na działania pozostałych służb. Strefa zabezpieczenia został zmniejszona do najbliższego otoczenia tragicznego wypadku.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj