Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Drogówka z Lublińca: Spowodował kolizję i uciekł. Złapano go dzięki nagraniu z kamery innego kierowcy

Facebook Twitter

Drogówka z Lublińca nie miała litości! Wysoki mandat i 10 punktów karnych dla 19-letniego kierowcy. Do groźnej stłuczki doszło w Kochcicach na skrzyżowaniu ul. Kochanowickiej z ul. Wspólną. Ważnym dowodem stało się dla policji nagranie całego zdarzenia z kamery samochodowej.

Drogówka z Lublińca ukarała 19-latka

Do zdarzenia doszło we wtorek (9.01) teraz drogówka z Lublińca podała nam szczegóły. W miejscu zdarzenia, mundurowi zastali 33-latkę, która zeznała, że aby uniknąć zderzenia z samochodem, który nagle wyjechał jej z podporządkowanej ulicy, odbiła kierownicą w prawo, w wyniku czego uderzyła w stojącą na skrzyżowaniu kapliczkę. Na szczęście nie została ranna.

Kierowca, który doprowadził do tej niebezpiecznej sytuacji, nie zatrzymał się i odjechał. Kierująca Kią posiadała nagranie całego zdarzenia na kamerze samochodowej, niestety na nagraniu nie było widać rejestracji jedynie typ i kolor pojazdu. Dzielnicowy gminy Kochanowice pomógł policjantom z drogówki ustalić właściciel pojazdu oraz kierowcę. Okazało się, że osobową Skoda kierował 19-letni mieszkaniec gminy Kochanowice. Za spowodowanie zagrożenie w ruchu drogowym, jak również niezatrzymanie się na miejscu kolizji młody kierowca otrzymał mandat w wysokości 5 tysięcy złotych oraz 10 punktów karnych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj