Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dlaczego kryminał i jak napisać taką książkę? To zdradzi autorka w OPK już 3 lutego

Facebook Twitter

Aleksandra Śmigielska debiutuje swoją książką, a w ramach Literackiego Piątku spotkanie autorskie poleca Ośrodek Promocji Kultury.

Fot. facebook.com/opkgaudemater

Była wielokrotnie nagradzana w konkursach organizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu i Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda. Warsztat pisarski doskonaliła pod okiem Katarzyny Bondy, Wojciecha Chmielarza i Marty Guzowskiej. Teraz będzie okazja by poznać ją lepiej:

Robert Jasiak: Kolejna odsłona cyklu Literacki Piątek. Naszym gościem będzie Ola Śmigielska, autorka powieści Oszustka. Będzie można porozmawiać z autorką, dowiedzieć się, co ją skłoniło do pisania, dlaczego akurat wybrała taki gatunek, czyli kryminał. Będziemy dyskutować tak jak zawsze w piątki o literaturze w naszym sanktuarium sztuki i kultury, czyli Gaude Mater. Zapraszam. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

3 lutego wieczorem będzie można pytać o warsztat, przygotowania, pomysły czy o kryminał jako gatunek. Wydarzenie w sali Gaude Mater przy Dąbrowskiego o godz. 19.00, polecał dyr. Robert Jasiak.

Wydarzenie znajdziecie na Facebooku: Spotkanie autorskie z Aleksandrą Śmigielską

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024