Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Darmowe kursy przygotowawcze do matury na Politechnice Częstochowskiej. Zapisz się do 14 października

Facebook Twitter

Ważna wiadomość dla młodzieży, która w tym roku szkolnym będzie przystępować do egzaminu dojrzałości. Politechnika Częstochowska znów wychodzi na przeciw maturzystom, głównie w kwestii przypomnienia i utrwalenia potrzebnych wiadomości.

Święto Politechniki Częstochowskiej, Kursy przygotowawcze do matury na Politechnice Częstochowskiej
fot. facebook.com/politechnikaczestochowskaPCz

Kursy przygotowawcze do matury na Politechnice Częstochowskiej

Grono akademickie pomoże wam przygotować się do matury:

Katarzyna Brendzel-Skowera: Mamy naszą szczególną, wyjątkową akcję z Politechniką Częstochowską do matury. Jest to akcja, którą realizujemy już od kilku lat. Zapraszamy uczniów ostatnich klas szkół średnich do udziału w naszych bezpłatnych zajęciach przygotowujących do matury. Przede wszystkim zapewniamy zajęcia prowadzone przez doświadczonych wykładowców i ekspertów w określonych dziedzinach.

Jak mówi Katarzyna Brendzel-Skowera, rzecznik Politechniki Częstochowskiej, kursy zawsze są bezpłatne:

Katarzyna Brendzel-Skowera: Pozwolą uczniom lepiej zrozumieć trudniejsze zagadnienia, a przede wszystkim usystematyzować posiadaną wiedzę z biologii, chemii, fizyki, informatyki oraz matematyki. Zapisy na zajęcia potrwają do 14 października do godziny 15:00. Aby zgłosić się do udziału wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy kursy@pcz.pl

A potem powinno już być łatwiej w podejściu do majowego egzaminu. Młodzież od kilku lat chętnie korzysta z przygotowawczych zajęć organizowanych pod hasłem „Z Politechniką Częstochowską do matury”. I w tym roku naukowcy spodziewają się kompletu uczestników:

Katarzyna Brendzel-Skowera: Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do jak najszybszego podjęcia decyzji. Czekamy na zgłoszenia młodzieży. Zapraszamy do udziału w naszych kursach. Zaznaczam jeszcze raz, że są to zajęcia bezpłatne. Zgłoszenie do udziału w zajęciach jest mailowe. Natomiast zajęcia będą realizowane w tradycyjnej, stacjonarnej formie

– mówiła rzecznik częstochowskiej uczelni Katarzyna Brendzel-Skowera.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj