Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czarny wtorek na drogach. Dwa tragiczne w skutkach wypadki w naszym regionie

Facebook Twitter

To był tragiczny wtorek na drogach w naszym regionie. Doszło do dwóch wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Do pierwszego z wypadków doszło we wtorek (11.10) przed 15.00 w Starczy na DW 908. Do drugiego wypadku doszło po godzinie 18.00 w Lisowicach.

Do pierwszego z wypadków doszło we wtorek (11.10) przed 15.00 w Starczy na DW 908. Kierujący audi zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fordem. W wyniku odniesionych obrażeń 56-letni kierowca forda zmarł. Drugi z kierowców trafił do szpitala. Śledztwo w tej sprawie odbywa się pod nadzorem prokuratora. O tym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

Do drugiego wypadku doszło po godzinie 18.00 w Lisowicach, to już powiat lubliniecki, na skrzyżowaniu dróg krajowych, DK 11 z DK 46. Tam kierujący ciężarówką nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem dostawczym. Kierowca tego auta zmarł.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności, niech nas nie zwiedzie słońce za szybą samochodu. Pamiętajmy , aby dostosować prędkość do szybko zmieniających się o tej porze roku warunków na drodze.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024