Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Budżet Obywatelski w Częstochowie. Skra Częstochowa też walczy o głosy

Facebook Twitter

Jeszcze do 21 września można oddać swoje głosy w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Częstochowie. Wśród 519 zadań, znaczną część stanowią projekty sportowe.

Daniel Flak rzecznik prasowy Skry Częstochowa

Kilka z nich zgłosił klub piłkarski z ul. Loretańskiej. Skra Częstochowa liczy na wsparcie, a celem jest rozbudowa obiektu przy ul. Kopalnianej. Dzięki Budżetowi Obywatelskiemu byłaby szansa, na budowę ekologicznego zaplecza szatniowo-sanitarnego oraz świetlicy dla dzieci i młodzieży.

Danie Flak: Projekt o numerze 645, który zakłada rozbudowę zaplecza na ulicy Kopalnianej 4a, to jest miejsce, w którym powstanie baza Akademii Skry Częstochowa. Ten budynek to wszystko, co ma tam powstać, jest, myślę, że środkiem do tego, żeby ci nasi młodzi piłkarze mieli bardzo dobre warunki do rozwoju. Bardzo zależy nam na realizacji tego projektu. Oprócz tego mamy także swoje projekty dzielnicowe. Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie i w sumie będziemy dziękować w imieniu przede wszystkim tych młodych zawodników zawodniczek, którzy trenują w Akademii Skry Częstochowa.

mówi Daniel Flak rzecznik prasowy Skry Częstochowa.

Jakie jeszcze projekty sportowe liczą na głosy mieszkańców?

Wszelkie info tutaj: Budżet Obywatelski w Częstochowie 

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023