Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

10 lat Radia JURA. Oto my! Ekipa na dychę!

Facebook Twitter

Pierwsza dekada za nami! Od 10 lat pędzimy zbierając dla Was wiadomości z Częstochowy, sprawdzając informacje, relacjonując wydarzenia. Teraz wszyscy zatrzymaliśmy się na chwilę, by policzyć siwe włosy i godziny oddane pracy, którą kochamy.

Jesteśmy szczęściarzami, dlatego że na co dzień robimy to co nas cieszy i bawi, interesuje i ciągle zajmuje naszą uwagę. Mamy też do radiowego życia prawdziwe powołanie, zwyczajnie jesteśmy od tego, by na czas przekazać Wam wszystko to czym żyje Częstochowa, czym żyje nasz region.

Bawimy się radiem ale i czujemy odpowiedzialność, docierając do Waszych domów.

Oto ekipa Radia Jura!

Marcin Piwnicki

To on pracował nad koncepcją radiostacji, to on tłumaczył ludziom z zewnątrz co znaczy „być z Częstochowy”. Lubi działać i wymyślać, dodawać i upiększać. Jego głosu upiększać nie trzeba, wielu chciałoby „brzmieć jak Piwnicki”, ale Marcin jest tylko jeden. To nasza „Twarz Przyszłości”… przyszłości Radia Jura.

Marcin Piwnicki, Radio Jura

Mariusz Osyra

Spokój i jeszcze raz spokój… jednak gdy przestaje mu działać skrzynka mailowa i zawiesza internet, niech schodzą mu z drogi ludzie i znikają sprzęty. Wielu próbowało zmienić jego charakterystyczny sposób redagowania informacji, nikomu się to jednak nie udało. Wie swoje i tego się trzyma… My trzymamy się jego, bo jest zwierzęciem radiowym z krwi i kości!

Mariusz Osyra, Radio Jura

Kasia Fica

Pojawiła się w redakcji zaraz za Marcinem i Mariuszem. Jej ciepły głos ukoił nerwy związane z pytaniami typu: Jak nam pójdzie? Jak nowe radio w Częstochowie przyjmą mieszkańcy? A gdy zrobiła- w marcu czy w kwietniu 2011 roku- relację o tym, że w Częstochowie widać już wiosnę, wszyscy wiedzieli, że w redakcji przyszedł czas na kobiece spojrzenie….

Katarzyna Fica, Radio Jura

Paweł Stępniewski

Gdzie diabeł nie może, tam Pawła pośle? Coś w tym jest, bo Paweł jest od zadań specjalnych. W zaprzyjaźnionych redakcjach próbowano nawet stworzyć funkcję 'a la Paweł Stępniewski’. Nigdzie się to nie udało, bo Pawła nie da się podrobić. No i jeszcze jedno: swoją sylwetką i kondycją zawstydza wszystkich w koło.

Paweł Stępniewski, Radio Jura

Agnieszka Zoń

Aga umie dodać gazu. Tak jak szybko i sprawnie porusza się po drogach, tak działa w dzikiej dżungli, jaką jest sprzedaż reklam. Zawsze gotowa do zadań specjalnych i akcji niestandardowych. Całą noc z nią przegadasz, a drugą- przetańczysz!

Agnieszka Zoń, Radio Jura

Grzegorz Stępniewski

Specjalista od marketingu, doskonale znający rynek częstochowski. No i kibic, wielki kibic sportu. Gdyby nie sprzedawał reklam, pewnie w Radiu Jura prowadziłby audycje sportowe, bo to, że byłby z nami, to pewne!

Grzegorz Stępniewski, Radio Jura

Dzięki Wam i dla Was gramy od 10  lat!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj