Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

10 lat Radia Jura. Historie naszych słuchaczy. Dopisujemy kolejne

Facebook Twitter

"Słucham codziennie, w aucie w drodze do pracy, a potem w sklepie, w którym pracuje". To napisała Ela. Z okazji naszych 10. urodzin zbieramy historie naszych słuchaczy, historie z Radiem Jura w tle. Jaka jest Twoja?

Oto pierwsze historie naszych słuchaczy!

Paula z Rębielic Królewskich:

Zaczęłam Was słuchać dobrych kilka lat temu jak zaczęłam swoją pierwszą pracę, zaraz po ukończeniu studiów, tylko dzięki Wam i Waszym audycjom czas leciał szybko i przyjemnie, poznałam wspaniałych ludzi, z którymi trzymam się do dziś, udoskonaliłam swoje umiejętności i nabyłam się bagaż cudownych wspomnień! Uwielbiam Was i życzę Wam wszystkiego dobrego i kolejnych 10 lat! Gorąco pozdrawiam.

Halina z Częstochowy:

Dziesięć lat minęło jak jeden dzień na krocie dziesiątek przygotujcie się… rozpoczęliście nadawanie- my słuchanie- 11 1 2011, czyli same 11 1 11 coś to mówi: wszystkie tematy, informacje, rozrywka na 1 miejscu i tak trzymać dalej pierwszeństwa. Brawo!
Razem z mężem życzymy całej załodze RADIA JURA WSPANIAŁOŚCI, WYTRWAŁOŚCI I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W PRACY ZAWODOWEJ I ŻYCIU OSOBISTYM!

Monika z Częstochowy:

Słucham od zawsze radia Jura. Zawsze jest włączone w kuchni i obowiązkowo w aucie. Ja również dziś z Wami świętuje wasze urodziny jak i swoją 18 rocznicę ślubu. Pozdrawiam serdecznie.

Ilona z Konopisk:

Wnuki rosną razem z wami, bo właśnie 10 lat ma mój pierwszy wnuk. Radio gra w kuchni więc wszyscy słuchamy. Dzięki waszym wiadomościom wiem co się dzieje w mojej okolicy i jaka pogoda będzie. Również biorę udział w waszych akcjach i konkursach. Miałam szczęście i też wygrywałam, nawet byłam w waszym studio w Częstochowie. Życzę całej ekipie sukcesów zawodowych i aby humor dopisywał wam przez następną dekadę.

Magdalena z Północy:

Moja historia z radiem jest taka, iż napisałam do was maila na święta i dostałam piękną, żywą choinkę, którą cieszyłam się całe święta, ja i moja rodzina.Pozdrawiam całe radio i dziękuję że jesteście.

Ewa z okolic Częstochowy:

Moje miłe wspomnienia mam takie, że kiedyś wygrałam książkę a potem sanki w Waszych konkursach. Niestety, sanki nie są używane bo wnucząt nie mam, a synowie już dawno są dorośli… Codziennie słucham Waszego Radia Jura, mam w kuchni od rana do wieczora włączone. POZDRAWIAM WAS serdecznie i życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2021.

Jacek z Lgoty Błotnej:

Słucham Was prawie od początku. Zawsze w pracy, super radio. Muzyka taka jaką lubię, spokojna, prowadzący Ok.

Dzięki Wam i dla Was gramy od 10 lat!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj