Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zrób zdjęcie uliczne i wyślij je na konkurs Moment Street Photo Awards

Facebook Twitter

Jeśli potrafisz zrobić zdjęcie chwili, wydarzeniu, zaobserwowanej sytuacji - to konkurs fotograficzny dla ciebie. Wciąż jeszcze można zgłosić swoje fotografie w międzynarodowym wydarzeniu jakim jest Moment Street Photo Awards.

fot.pixabay.com

 Czekają nagrody, w tym wysokiej klasy sprzęt

– zachęca Adam Markowski.

Adam Markowski: To jest konkurs międzynarodowy, fotografii ulicznej, można przesyłać zdjęcia do 7 listopada za pomocą formularza na stronie internetowej. Chodzi o fotografię uliczną, o te smaczki, które można wyłapać na ulicach. To konkurs dla amatorów, profesjonalistów, do fotoreporterów, wszystkich, którzy mają aparat i z nim spacerują.

To już czwarta edycja międzynarodowej rywalizacji osób fotografujących. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, nie trzeba być bowiem zawodowcem, by mieć dobre oko i złapać aparatem wyjątkowy kadr. Posłuchajcie:

Konkurs fotograficzny Moment Street Photo Awards to następca Międzynarodowego Biennale Fotografii Ulicznej Moment. Ciągle zyskuje na popularności, a w dużej konkurencji udaje się co roku znaleźć zaskakujące uliczne zdjęcia. Na autorów czekają też wyjątkowe nagrody.

Adam Markowski: Warto wziąć udział w tym konkursie, ponieważ nagrody są bardzo cenne, pierwsza nagroda to aparat fotograficzny plus 2 tysiące złotych, druga nagroda to także aparat i tysiąc złotych plus osprzęt fotograficzny i trzecia nagroda to 4 tysiące złotych i akcesoria fotograficzne.

Przypominamy, że fotografie w konkursie przyjmowane są jeszcze do 7 listopada.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2024