Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Znów głosujemy, znów wybieramy! Budżet Obywatelski po raz 9. z kwotą 9,5 mln i liczbą 455 zadań

Facebook Twitter

Zaczęło się wybieranie czego najbardziej potrzebujemy wokół nas. Znów głosujemy w częstochowskim Budżecie Obywatelskim. Tym razem od 7 do 14 września. W 9. edycji BO do rozdysponowania jest niemal 9,5 mln zł. 

fot. czestochowa.budzet-obywatelski.eu

Władze miasta jak zawsze zachęcają do udziału w głosowaniu wszystkich, którzy chcą aby coś działo się wokół, aby dzielnice i miasto zyskiwało najbardziej przydatne częstochowianom inwestycje, drobne zadania, ale też poszerzało swoją ofertę – np. kulturalną czy sportową. Na głosowanie trzeba poświęcić tylko chwilę, choć warto wcześniej przejrzeć listę, co nas najbardziej interesuje, bo do wyboru jest 455 zadań.

Jeśli ktokolwiek potrzebuje pomocy przy oddaniu głosu, może zadzwonić w godz. 8-20 pod nr tel. 780 031 217. Urzędnicy pomogą przy całej procedurze internetowej, bo w ten sposób wygląda głosowanie.

Mamy do rozdania 10 punktów na projekty ogólnomiejskie oraz 10 na projekty dzielnicowe. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, 4 ostatnie cyfry numeru PESEL, adres oraz potwierdzić zawarte oświadczenia. Wybierajmy i decydujmy jak wydać wydzieloną część budżetu miasta.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024