Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zdjęcia wysłane i ocenione, teraz czekamy na finalistów i wręczenie nagród

Facebook Twitter

Międzynarodowy konkurs fotograficzny Moments Street Foto zmierza do rozstrzygnięcia, czekają też atrakcyjne nagrody. Zainteresowanie osób fotografujących z miasta, regionu, kraju i zagranicy było ogromne.

Wkrótce poznamy laureatów:

6 października odbyły się obrady jury, które przeglądało zgłoszone zdjęcia w tegorocznej edycji konkursu. Miało z czego wybierać, ponieważ w tym roku do konkursu zgłosiło się 582 uczestników, którzy przesłali ponad 2700 fotografii. 

Finał 14 listopada poleca Adam Markowski z częstochowskiego magistratu, koordynator konkursu. Zachęca do oglądania zdjęć finałowych przez internet. Na pewno nie zabraknie wystawy, która pojawi się w salach Ośrodka Promocji Kultury Gaude Mater.

Mamy sytuację, jaką mamy na świecie i tutaj w Polsce, oczywiście w Częstochowie. Jeżeli będzie sytuacja, że dojdzie do lockdownu albo będą nadal duże ograniczenia, jesteśmy przygotowani. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo w internecie poprzez facebooka, poprzez instagrama. Od razu zdjęcia zostaną opublikowane także na stronie konkursu momentstreetphoto.pl . Oczywiście będzie można odwiedzać Gaude Mater, ponieważ wystawa fizycznie będzie zawieszona na ścianach, będzie trzeba pewnie odwiedzać ją w bardzo małych grupach. 

Dodaje Adam Markowski, koordynator konkursu. Rozstrzygnięcie i prezentacja najlepszych zdjęć 14 listopada.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 maja 2021