Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wypadek w Lisowie: zderzenie osobówki i dostawczego. Jedna osoba ranna

Facebook Twitter

Wypadek w Lisowie, na drodze krajowej numer 46. Pasażer jednego z aut uczestniczących w zdarzeniu trafił do szpitala.

Wypadek w Lisowie
lubliniec.policja.gov.pl

Wypadek w Lisowie na ul. Częstochowskiej. W zdarzeniu ucierpiał pasażer jednego z pojazdów, który zostały przewiezione do szpitala w Częstochowie. Policjanci kolejny raz apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło około godziny 6 rano. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że samochód ciężarowy wykonywał, manewr skrętu w lewo w tym, momencie na jego tył najechał samochód dostawczy, którym kierował 45 -letni mieszkaniec Częstochowy. W wypadku ucierpiał jeden z pasażerów samochodu dostawczego. Ranny został przetransportowany do szpitala w Częstochowie. Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Droga w tym miejscu była zablokowana, wyznaczono objazdy przez miejscowości Chwostek oraz miejscowość Jawornica, a o godzinie 08:00 ruch został przywrócony.

Policjanci kolejny raz apelują do wszystkich użytkowników dróg o rozważną i bezpieczną jazdę! Nadmierna prędkość, alkohol, a także zmęczenie i brak koncentracji to jedne z najczęstszych przyczyn poważanych zdarzeń na drodze. Szczególną uwagę na drodze należy zachować w okresie jesienny, kiedy nad ranem zdarzają się przymrozki i jednia staje się bardzo śliska, co wpływa na drogę hamowania, znacznie ja wydłużając.

lubliniec.policja.gov.pl

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj