Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pożar przy ul. Kopernika, groźny wypadek w Kiedrzynie. Mamy niebezpieczny poranek w Częstochowie [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Pożar w budynku przy ul. Kopernika 21 w Częstochowie. Na miejscu interweniuje 5 zastępów straży pożarnej. To nie jedyne groźne zdarzenie w naszym regionie.

Wypływ gazu w Częstochowie Wichura na Śląsku:
fot. gov.pl

Pożar przy ul. Kopernika

Nadal na ul. Kopernika można zauważyć interweniujących strażaków. Z tych wstępnych informacji wynika, że nie ma osób poszkodowanych, wiadomo też, że z budynku ewakuowano 2 osoby.

AKTUALIZACJA (10:30):

Działania strażaków przy ulicy Kopernika już się zakończyły. Taką informację kilka minut temu przekazał mi oficer dyżurny PSP w Częstochowie. Przed godziną 9:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań na 2 piętrze, w budynku przy ul. Kopernika 21. Ogień gasiło 5 zastępów straży. Nie było osób poszkodowanych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zapaliło się drzewo zgromadzone przy piecu. Ogień szybko się rozprzestrzenił. Sytuacją na szczęście udało się szybko opanować. Strażacy po ugaszeniu pożaru sprawdzili jeszcze stan budynku. Mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań.

Groźny wypadek w Kiedrzynie

Dziś rano doszło też do dwóch groźnych zdarzeń na drodze. W Kiedrzynie na ulicy Sejmowej po godzinie 8.00 osobówka zderzyła się z busem, dwie osoby zostały ranne.

Groźny wypadek na DK 46

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło też na DK 46 między Odrzykoniem a Częstochową. Kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, jak powiedział Radiu Jura oficer dyżurny ze stanowiska kierowania w PSP w Częstochowie, mężczyzna nie odniósł obrażeń. I jeszcze apel na koniec do kierowców- noga z gazu- ładna pogoda niestety – sprzyja wypadkom.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj