Wspierajmy mały lokalny handel, apeluje przed Wielkanocą nasza słuchaczka
Wspierajmy mały lokalny handel. W dobie szalejących cen żywności i kosztownych przygotowań do świąt, warto wesprzeć osoby, które mogą nam zapewnić zdrowe smakołyki na wielkanocnym stole, do tego oferują wyjątkowe, często ręcznie wykonane świąteczne ozdoby.

Szacowany czas czytania: 00:51
Wspierajmy mały lokalny handel
Apeluje o to do częstochowian słuchaczka Radia Jura:
Słuchaczka: Jestem mieszkanką Częstochowy i mam ogromny apel do częstochowian. Przy ryneczku na Wałach, przy Jagiellończykach czy innych miejscach są starsze panie, które własnoręcznie zrobiły palemki, pyszny żurek, mają jajka od szczęśliwych kur, czosnek – proszę kupujmy od tych pań, od tych starszych pań, dla których to ogromna pomoc, a właściwie czasem i więcej. Proszę i wierzę, że damy radę pomóc kupując od tych starszych pań. Dziękuję bardzo. Szczęśliwych, Wesołych Świąt!
U starszych osób w sąsiedztwie targowisk, można znaleźć zarówno liczne ozdoby na wielkanocny stół, jak i składniki wprost z gospodarstw rolnych, które przydadzą się nam np. do przygotowywania ulubionych potraw na zbliżające się święta.
Zobacz także: