Wrócili z zawodów z workiem medali

Sukces zawodników z Klubu Sportowego Dragon. Częstochowscy teakwondziści wystartowali w miniony weekend (17-19.04.) w Grand Prix w Pruszczu Gdańskim i wywalczyli aż 17 medali: 5 złotych,4 srebrne i 8 brązowych.

Podopieczni trenera Jacka Wąchały w klasyfikacji generalnej klubów uplasowali się na trzecim miejscu. W zawodach rywalizowali juniorzy, seniorzy i seniorzy starsi, 281 zawodników z 36 klubów z całego kraju. Były to drugie eliminacje do największych zawodów jakie rozgrywane są w Polsce, czyli do Mistrzostw Polski.

Starczewski Kamil w układach kup.
W klasyfikacji generalnej klubów, Dragoni uplasowali się na trzecim miejscu na podium.

W kategorii senior złoto zdobyli:
Piotrowska Paula w walkach do 50 kg. ;
Szymon Turski w układach kup ,oraz brąz w walkach do 78 kg. ;
Anna Wandzel wywalczyła srebro w walkach pow.75 kg. ;
Badura Kamil zdobył brąz w kategorii układów I dan
W klasyfikacji generalnej seniorzy zajęli szóste miejsce .
Nie można nie wspomnieć o seniorach starszych: Zdzisławie Synoradzkim i Tomaszu Bejm, którzy wywalczyli aż 5 medali. Jeden złoty oraz cztery brązowe krążki, pozwoliły im stanąć na najwyższym miejscu podium w klasyfikacji klubów.