Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Władze miasta i urzędnicy zachęcają do konsultacji

Facebook Twitter

Urzędnicy chcą naszej opinii i badają zdanie mieszkańców w pierwszych, tegorocznych konsultacjach społecznych. Tym razem o fajerwerkach podczas sylwestrowych zabaw i innych uroczystościach oraz przydatność kolejnego programu zdrowotnego w mieście.

Ruszyła specjalna internetowa platforma, konsultacje w tradycyjnej formie odchodzą powoli do lamusa.

Do wypowiadania swojej opinii w dwóch bardzo ważnych dla częstochowian sprawach zachęca prezydent miasta Krzysztof Matyjaszczyk. Ostatni Sylwester miejski na placu mimo wielu sprzeciwów był zabawą z pirotechniką, jak będzie wyglądał kolejny, w dużej mierze zależy od częstochowian. Miasto pyta też czy chcemy specjalnej ochrony przed kleszczami w formie szczepień lub badań. Konsultacje mają zbliżać zwolenników i oponentów obu opcji…

Dodaje Krzysztof Matyjaszczyk, prezydent Częstochowy. Narzędzie konsultacji zostało przygotowane m.in.: przez zespół specjalistów z Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej i Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych. Ankieta konsultacji jest dostępna dla mieszkańców od 1 kwietnia na stronie www.konsultacje.czestochowa.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj