Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Sylwester w Częstochowie znów na placu po latach przerwy, z koncertem i wspólnym toastem

Facebook Twitter

31 grudnia wraca plenerowy Sylwester organizowany przez władze Częstochowy na Placu Biegańskiego. W ostatnich latach miejskie plany w tym zakresie pokrzyżowała pandemia. Zabrakło hucznej zabawy pod chmurką czy koncertów. W tym roku będzie inaczej.

Sylwester w Częstochowie

W ostatni wieczór starego roku gwiazdą mają być Brathanki:

Krzysztof Matyjaszczyk: Trzymam kciuki za to, że wrócimy do pełnej formy po przerwie pandemicznej, że będziemy mogli znów w przestrzeni publicznej bawić się na wielu różnych imprezach. Sylwester był jednym z takich wydarzeń, z takich zabaw, które zawsze cieszyły się wśród mieszkańców zainteresowaniem. Tym razem przywitamy ten Nowy Rok naprawdę z przytupem…

Zapowiadał prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Sylwester w Częstochowie

Wśród wykonawców obok Brathanków są jeszcze: Cizzz Band i Muzyczni Astronauci. Zabawa pod gołym niebem to również tradycyjne życzenia dla mieszkańców, wspólny toast i muzyka do tańca do 1.30 w nocy.

Jednocześnie do biura prezydenta wpłynęła interpelacja o to, by miasto wzorem zabawy z roku 2019 pamiętało o zwierzętach i zrezygnowało z pokazu sztucznych ogni. Plenerowy Sylwester na pl. Biegańskiego zagości po trzyletniej przerwie. Start 0 21.00. Wstęp jest wolny.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj