Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W sobotę – zapraszamy na muzyczną, wirtualną scenę

Facebook Twitter

To wyjątkowe w czasach pandemii wydarzenie. Przed nami transmisja koncertu on-line. Bolewski & Tubis już 9-ego maja o godzinie 19.00.

W organizację projektu włączył się Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater:

Będzie to naprawdę „minikoncert”, będzie można poświęcić około 30-40 minut, ale również porozmawiać z artystami. Niestety jeszcze tylko przez komunikator na platformie w mediach społecznościowych. Wszystkie informacje na temat tego koncertu znajdziecie państwo na stronie OPK oraz na fanpage-u. Zachęcam aby tą sobotę, o 19, jeśli nie macie Państwo planów, spędzić razem z nami i posłuchać muzyki w domowym zaciszu, a my dalej pracujemy aby sytuacja w ośrodku wróciła do normy.

– zapraszał Robert Jasiak z OPK Gaude Mater w Częstochowie. O projekcie Bolewski i Tubis opowiadają też sami artyści…

Piosenki z elementami improwizacji jazzu. Wydaliśmy właśnie dwa single, zapowiadające nową płytę, która 18 września ukaże się na rynku i właśnie te dwa utwory zagramy live z naszego domu w Łodzi. Przywitamy się, opowiemy parę słów, będzie to taki minikoncert, namiastka pełnoprawnego wydarzenia, mamy nadzieję, że tak zapowiedź oraz nić połączenia zostanie utrzymana z publicznością i za parę miesięcy będziemy mogli zagrać już w tradycyjny sposób ponownie dla częstochowskiej publiczności. Pozdrawiam i zapraszam przed ekrany monitorów i smarfonów.

– a zapraszał Maciej Tubis. Przyłączamy się gorąco do tego zaproszenia. Szczegóły TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 marca 2023