Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W Hali Sportowej „Politechnik” po raz kolejny odbyły się Targi Pracy Politechniki Częstochowskiej

Facebook Twitter

W Hali Sportowej „Politechnik” odbyła się kolejna edycja Targów Pracy Politechniki Częstochowskiej, która zgromadziła rekordową liczbę wystawców i odwiedzających.

Targi Pracy Politechniki Częstochowskiej
fot.pcz.pl

Targi Pracy Politechniki Częstochowskiej

10 kwietnia 2024 roku Hala Sportowa „Politechnik” stała się miejscem spotkań przyszłych inżynierów z potencjalnymi pracodawcami. Targi Pracy Politechniki Częstochowskiej, które od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, ponownie udowodniły, że są kluczowym wydarzeniem w kalendarzu akademickim i zawodowym regionu.

Tegoroczna edycja przyciągnęła 50 wystawców z różnorodnych branż, w tym motoryzacji, energetyki, elektroniki, budownictwa, IT, marketingu, HR, a także sektora publicznego. Obecność tak wielu reprezentantów przemysłu i instytucji publicznych, w tym Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Ochotniczych Hufców Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Policji, Służby Więziennej, a także Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, świadczy o znaczeniu, jakie targi mają dla lokalnego rynku pracy.

Targi Pracy Politechniki Częstochowskiej fot.pcz.pl

Wydarzenie to nie tylko szansa dla studentów i absolwentów na znalezienie wymarzonej pracy, ale również okazja dla firm do zaprezentowania się i pozyskania wartościowych kandydatów. Zainteresowanie targami przekroczyło wszelkie oczekiwania – stoiska wystawców odwiedziło blisko tysiąc osób, co świadczy o rosnącej świadomości młodych ludzi na temat planowania kariery zawodowej.

Targi Pracy Politechniki Częstochowskiej fot.pcz.pl

Targi Pracy w Politechnice Częstochowskiej to nie tylko możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, ale również szereg dodatkowych atrakcji. W tym roku uczestnicy mogli skorzystać z punktu konsultacyjnego, gdzie mieli możliwość skonsultowania swojego CV z ekspertami.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 maja 2024