Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W dzień zaduszny „W ciemno… z Piotrem Metzem” poleca Miejska Galeria Sztuki

Facebook Twitter

"Z Piotrem Metzem...w ciemno", to tytuł nowego spotkania w cyklu Nieśmiertelni, które poleca już 2 listopada, w dzień zaduszny, Miejska Galeria Sztuki.

Miejska Galeria Sztuki

Miejska Galeria Sztuki poleca

Tym razem do końca nie poznajemy jednego bohatera wieczoru, bo widzowie i słuchacze będą wspominać 2 listopada z autorem cyklu, artystów którzy odeszli:

Anna Paleczek-Szumlas: Jedyna taka okazja, aby się z tym zetknąć, aby poczuć te emocje. Więc z Piotrem Metzem W ciemno drugiego listopada o 19.00 sala Iluzja. Obecny i nieobecni – to będzie dzień pełen wspomnień, ale dający nadzieję, że to, co robimy, zostaje na wieczność.

Nie zabraknie ciekawych materiałów filmowych, dobrej muzyki, wyjątkowych opowieści, a do tego kilku niespodzianek, jak mówi Anna Paleczek-Szumlas, dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki. Na 2 listopada szykowane jest coś wyjątkowego…

Anna Paleczek-Szumlas: Piotr Metz przyjedzie już niespodzianką, o tyle ciekawą, że będziemy świadkami światowej premiery czegoś absolutnie unikatowego. Wie o tym pracujący nad tym, częściowo ja, ale publiczność zawieszamy w takim cudownym znaku zapytania, aby ten dzień był pełną niespodzianką, bo o 15.00 media całego świata podadzą nowość, a my o 19.00 będziemy świętować to z panem redaktorem na żywo.

Wszystko w kinowej sali OKF-u od godz. 19.00. Więcej szczegółów przybliża bywalcom częstochowski MGS i dyr. Anna Paleczek-Szumlas.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 marca 2024