Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Utrudnienia w ruchu w Częstochowie. Wodzisz zator? Daj nam znać!

Facebook Twitter

Poranne utrudnienia w ruchu w Częstochowie - już za nami. Przy ulicy Rakowskiej strażacy wypompowali wodę z rozlewiska.

wypadek w kokawie Utrudnienia w ruchu w Częstochowie

Nie ma już utrudnień na wjeździe do Częstochow od strony Katowic. O poranku kierowcy informowali na nasz formularz DAJ ZNAĆ o tworzącym się tam zatorze. Powód? Topniejący śnieg – i zalany rejon ulicy Rakowskiej. Rozlewisko miało blisko 160 m2. Straż pożarna wypompowała już wodę. Ruchem kierowała policja z drogówki, w tej chwili sytuacja powinna już wrócić do normy. Podobne działania strażacy prowadzą też na skrzyżowaniu ulic Hektarowej i Skalnej w Częstochowie.

Częstochowska drogówka interweniowała już tez na ulicy Jesiennej. Ok godz. 7.20 doszło tu do potrącenia pieszego przez samochód osobowy, ustalane są wszystkie okoliczności tego wypadku. Do niegroźnej z kolei stłuczki doszło też na ulicy Jasnogórskiej, zderzyły się dwa samochody osobowe, na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Jeśli jesteście świadkami zdarzeń drogowych, stoicie w korku, zauważyliście działania policji, straży lub innych służb – dajcie znać innym kierowcom. Zadzwońcie do Radia Jura – 34 389 89 89- nasz telefon jest do Waszej dyspozycji przez całą dobę.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024