Tym razem niespodzianki w wykonaniu siatkarzy AZS-u nie było

Przypomnijmy, częstochowianie przegrali w drugiej kolejce Plus Ligi z Jastrzębskim Węglem 0:3. Prawie cztery tysiące kibiców oczekiwało emocjonującego spotkania w wykonaniu nowej drużyny AZS-u. Goście jednak przyjechali po rewanż i to im się udało. Pierwszą partię zwyciężyli do 20.

W drugim secie gospodarze poprawili swoją grę, ale i tutaj zabrakło im szczęścia w końcówce. Wynik był taki sam 25:20. W trzecim secie trener postawił na podstawowy skład, ale zawodnicy Jastrzębia do końca utrzymali przewagę. Wszystkie trzy partie zakończyły się takim samym wynikiem i w efekcie końcowy rezultat to 3:0 dla zespołu gości.