Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Turniej siatkarski w Częstochowie już w weekend. Zawodniczki Częstochowianki zapraszają

Facebook Twitter

Wielki turniej siatkarski w Częstochowie. Już w ten weekend zachęcamy was do kibicowania młodym siatkarkom.

Częstochowianki w II Lidze Kobiet

Przed nami weekend pełen siatkarskich emocji. Częstochowianka zaprasza do hali IV Liceum im. Sienkiewicza na zmagania drużyn kobiecych. Ogólnopolski Turniej siatkarski w Częstochowie to zarazem IV Memoriał im. Lecha Kaczyńskiego.

Anita Feć-Krzyczmonik: W najbliższy weekend Memoriał, ogólnopolski turniej, także przez dwa dni będą rywalizowały zespoły MUKS Sari Żory, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Silesia Częstochowa oraz my jako gospodarz tego memoriału, także serdecznie zapraszamy. Przede wszystkim jest to dla nas świetna okazja, taka przedsezonowa, żeby się posparingować, wymienić doświadczeniami z innymi trenerami. Taka okazja do wymiany informacji i sprawdzenia siebie jeszcze przed inauguracją sezonu 7 października.

Mówi Anita Feć-Krzyczmonik, trenerka zawodniczek Częstochowianki. Ta rywalizacja 23 i 24 września. O nastrojach w częstochowskim zespole przed rywalizacją mówi Karolina Woźniak – kapitan drużyny.

Anita Feć-Krzyczmonik: To jakaś kolejna szansa dla nas, dla sprawdzenia się na tle innych przeciwników. Przeciwników, z którymi nie spotkamy się potem w lidze centralnej, bo nie są w naszej grupie, ale zawsze możemy jakoś porównać swoje umiejętności, zobaczyć jak nasza gra wygląda na ich tle i przede wszystkim nabrać własnego doświadczenia. Wszystkie jesteśmy zadowolone i czekamy już na weekendowy turniej.

Pamiętajcie, że siatkarskie sukcesy mogą być i waszym udziałem. Dziewczyny, które same chciałyby spróbować swoich sił w tym sporcie, Częstochowianka zaprasza na treningi…

Anita Feć-Krzyczmonik: Wszystkie chętne dziewczęta, które chciałyby gdzieś związać się z siatkówką, serdecznie zapraszamy, ponieważ w naszym klubie są również prowadzone treningi we wszystkich kategoriach wiekowych od kinderek, przez młodziki, kadeta i juniorki, aż po naszą seniorską II ligę. Także jeżeli ktoś kocha siatkówkę i lubi, to serdecznie zapraszamy do nas na treningi. Nigdy nie jest za późno i zawsze można rozpocząć przygodę z siatkówką, dlatego serdecznie zapraszamy. Od tego też mamy trenerów, którzy prowadzą swoją selekcję i nauczają pewnych elementów, które gdzieś tam później się szlifuje na treningach.

Zachęcała Anita Feć-Krzyczmonik, trener w Częstochowiance.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023