Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Exact Systems Hemarpol rusza do boju! Najpierw memoriał i prezentacja

Facebook Twitter

Niech klimat z Hali Polonia z lat '90 przeniesie się do Hali Sportowej przy ul. Żużlowej. Na oficjalną prezentację drużyny i zapoznanie się z nowym składem, zaprasza Rafał Sobański, kapitan siatkarskiej drużyny Exact Systems Hemarpol.

Exact Systems Hemarpol zaprasza na przedsezonową prezentację

Exact Systems Hemarpol – V Memoriał im. Janusza Sikorskiego

Zawodników jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu Plus Ligi będziemy mogli zobaczyć podczas V Memoriału im. Janusza Sikorskiego, to już 20 i 21 września:

Rafał Sobański: Będziecie mogli Państwo nas zobaczyć jako po raz pierwszy w oficjalnym, ponieważ mamy też przewidzianą prezentację drużyny, na którą wszystkich serdecznie zapraszam. A przy okazji mam nadzieję, że zobaczą już Państwo pierwsze zalążki tego grania naszego na najwyższym poziomie. Chcemy stworzyć własną historię, a przede wszystkim nie uda się to bez kibiców. Mamy swój stały klub kibica, stałych kibiców. Mam nadzieję, że w pewnym momencie na pewnym meczu jakimś uda nam się wypełnić halę, co jest moim marzeniem.

Memoriał będzie sprawdzianem błękitno – granatowych przed inauguracją Plus Ligi. W Hali przy ul. Żużlowej rywalizować będą też: Skra Bełchatów, Barkom Lwów, i VK Ostrava. Memoriał potrwa dwa dni. W drużynie Leszka Chudziaka zaszło sporo zmian, do zespołu dołączyło kilku obcokrajowców:

Rafał Sobański: Wiadomo, że budżet jest ograniczony. Nie jesteśmy w top 3 czy w top 5 najbogatszych klubów PlusLigi i możemy sobie przebierać i składać oferty jakie chcemy. Musimy się mieścić w swoim budżecie, ale uważam, że na możliwości, które mieliśmy na czas  tak naprawdę, zbudowaliśmy bardzo fajny zespół, który bardzo dobrze czuje się w swoim środowisku, w swoim towarzystwie i przede wszystkim lubi ze sobą pracować. Sukces w Częstochowie w siatkówce był potrzebny i mam nadzieję, że my zrobimy wszystko, żeby ta siatkówka w Częstochowie została na najwyższym poziomie.

Pierwszy mecz w Plus Lidze podopieczni Leszka Chudziaka rozegrają 23 października z drużyną Ślepsk Suwałki. Częstochowianie zagrają pierwszy raz w historii klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj