Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Tragicznie rozpoczął się tegoroczny sezon motocyklowy, przybywa ofiar i rannych na drogach

Facebook Twitter

Do pierwszego tragicznego wypadku doszło pod Częstochową już w trakcie kwietniowego zlotu. W ubiegłym tygodniu poszkodowany został motocyklista potrącony przez rozpędzony samochód osobowy.

Często zgubna jest brawura…

Przestrzega Mariusz Chrząstek z Częstochowskiego Towarzystwa Motocyklowego. Motocyklista który 7 maja poważnie ucierpiał w wypadku, potrzebuje pomocy. Bliscy uruchomili dla niego zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na rehabilitację i pomoc w powrocie do zdrowia. Środki dla 34-letniego motocyklisty, który trafił do szpitala w ciężkim stanie zbierane są poprzez stronę zrzutka.pl. Niestety robi wrażenie zestawienie wypadków do których doszło tylko tej wiosny.

Mówi Andrzej Czerwiński, prezes CTM w naszym mieście. Całe środowisko apeluje o rozsądek i większą wyobraźnię na drodze. Szczególnie że w kolejnych miesiącach motocyklistów na drogach zobaczymy jeszcze więcej. Kierowcy uważajcie na jednoślady, a motocykliści zważajcie na samochody i pieszych.

Dodaje Mariusz Chrząstek z Częstochowskiego Towarzystwa Motocyklowego. Przyłączamy się do apelu o większe bezpieczeństwo w ruchu. Zawsze patrzcie w lusterka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj