Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

To był kolejny trudny rok szkolny. W podstawówce podsumowania i plany

Facebook Twitter

To już wyczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego. Czwartek jest ostatnim dniem zajęć. Oceny za chwilę trafią na świadectwo, a te w ręce uczniów już w piątek 24 czerwca na uroczystym zakończeniu nauki.

fot. Pixabay

Znów przez pandemię nie było łatwo, ani uczniom ani pedagogom, słyszymy w częstochowskiej podstawówce nr 7:

Dyr. Joanna Ziółkowska-Nowak: Można o końcówce tego roku powiedzieć, że wracamy do normalności. To był trudny rok, tym bardziej, że krótko się widzieliśmy, pracowaliśmy normalnie z zagrożeniem nauczania zdalnego, do tego też doszło, ale mam nadzieję, że będzie już normalnie. Najważniejsi są teraz 8-klasiści, oni podlegają teraz rekrutacji do szkół ponad podstawowych. Życzę im bardzo serdecznie, żeby dostali się do wybranych przez siebie szkół

– podsumowywała Joanna Ziółkowska-Nowak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie. Trzymamy kciuki zarówno za absolwentów podstawówek, jak i za przyszłych pierwszaków. Szkoły kończą właśnie nabory na rok przyszły. W „siódemce”, która słynie ze sportowych profili są jeszcze miejsca:

Dyr. Joanna Ziółkowska-Nowak: Jeśli chodzi o rekrutację do mojej szkoły, drugi termin uzupełniający jeszcze do oddziałów sportowych: piłka nożna i lekkoatletyka dziewcząt i chłopców. Zapraszam wszystkie chętne, utalentowane dzieci sportowo i nie tylko. Uczniowie klas sportowych oczywiście jadą na obozy sportowe, aktywnie będą spędzali czas.

– tyle dyr. Joanna Ziółkowska-Nowak, dyrektor Szkoły Podstawowej przy ul. Zamenhofa. Wypada już od piątku wszystkim życzyć udanych wakacji.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj