Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Teatr Capitol powraca do Częstochowy z najnowszą komedią zatytułowaną „Prezent urodzinowy”

Facebook Twitter

Uważaj, o czym zamarzysz, nim zdmuchniesz świeczkę urodzinową! Ta obłędnie śmieszna komedia niezaplanowanych sytuacji, mogłaby zdarzyć się naprawdę, gdy fantazja zaczyna wodzić bohaterów na pokuszenie lub… wodzić ich za nos, ku uciesze wkręconego w tę szałową drakę Widza.

Dwa bliźniacze apartamenty luksusowego hotelu, sąsiadujące przez ścianę jak w lustrzanym odbiciu, mogą pomieścić nawet najbardziej ekscentryczny zestaw Gości: skłócone małżeństwo w separacji, włoskiego kelnera, który Włochem jest lub bywa, urzędnika państwowego czekającego na skandaliczny Prezent Urodzinowy, parę nieśmiałych samotnych serc umówionych przez biuro matrymonialne, egzotyczną Mimi – profesjonalistkę z agencji towarzyskiej, ekscentrycznego psychiatrę nieradzącego sobie z własnymi emocjami, atrakcyjną i elegancką bizneswoman, dziewiczą miłośniczkę romantycznej literatury nieopatrznie przeginającą z alkoholem i …? Długo by jeszcze wyliczać możliwości konfiguracji personalnych, wymykających się spod kontroli – choć aktorów na scenie wciąż jest jedynie pięcioro! Jak to możliwe? Gdy ukryte drzwi między pokojami okazują się niedomknięte, każdy może stać się kimś, kim wolałby być lub bardzo nie chciałby być…

fot. materiał prasowy – Teatr Capitol

Drogi Widzu – nie spuszczaj ich z oka i pozostań czujny w obu pokojach naraz do ostatniej minuty tego powalająco zabawnego zamieszania. Każdy komiczny niuans tej nakręcającej się mieszanki wybuchowej zagrany jest z niezwykłą precyzją i w szalonym tempie przez gwiazdorską obsadę aktorów znanych jako mistrzów humoru, pod czujną wodzą reżyserską Jerzego Bończaka.

Może spędzisz z nami w Teatrze Capitol swoje urodziny? Na 100% długo ich nie zapomnisz!

  • Reżyseria: Jerzy Bończak
  • Przekład: Elżbieta Woźniak
  • Scenografia: Klaudia Solarz
  • Kostiumy: Sylwester Krupiński
  • Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski
  • Asystent reżysera: Anna Modrzejewska

Ten wyjątkowy wieczór uświetni plejada gwiazd, gwarantując wieczór pełen humoru i świetnej zabawy!
Na spektakl zapraszają: Katarzyna Pakosińska, Dominika Kryszczyńska, Rafał Cieszyński, Radosław Pazura, Waldemar Obłoza.

Wydarzenie 16 września 2023, godz. 19:00

  • Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana, ul. Wilsona 16
  • BILETY online: www.teatrcapitol.pl/repertuar-wyjazdowy/?miasto=częstochowa
  • REZERWACJA i ZAMÓWIENIA GRUPOWE: tel.: (+48) 733 777 840; mail: [email protected]

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj