Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Takiej decyzji można było się spodziewać. Nie odbędzie się w tym roku Festiwal Frytka OFF-jazd

Facebook Twitter

Powodem są oczywiście ograniczenia związane z epidemią covid-19. Zakazy organizowania imprez masowych obowiązują nie tylko w Polsce, ale i w sąsiednich krajach, paraliżując branżę organizatorów festiwali i koncertów. Obowiązujące obostrzenia oznaczają, że nieprędko uda się powrócić do spotkań pod sceną.

Także w Częstochowie daty plenerowych, miejskich festiwali stały się niemożliwe do utrzymania. Organizatorzy Frytki OFF-jazd mają nadzieję, że impreza powróci za rok. Będzie to też jubileuszowe 10. wydanie tego festiwalu.

Ostatnia jak dotąd edycja Częstochowskiego Festiwalu Kultury Alternatywnej miała miejsce w 2019 roku. W Parku Lisiniec w połowie czerwca wystąpiły legendy sceny jak Dezerter czy Acid Drinkers, a także m.in. Kapela ze wsi Warszawa, Mela Koteluk czy Krzysztof Zalewski. W poprzednich latach na festiwalu występowali też m.in. VooVoo, Lao Che, Kult, Artur Rojek, Brodka czy Nosowska. Zanim impreza przeniosła się do Parku Lisiniec odbywała się na ul. Piłsudskiego – czyli popularnie zwanej ,,Alei Frytkowej”, od której wzięła swoją nazwę.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj