Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Szansa na dotacje unijne dla branży turystycznej i gastronomicznej, weź 15 IV udział w internetowym spotkaniu ARR

Facebook Twitter

Jest duża szansa na dotacje unijne dla branży turystycznej i gastronomicznej, tak potrzebne dla biznesów, które ucierpiały w trakcie pandemii. W tej sprawie przedsiębiorców z miasta i regionu zachęca do udziału w bezpłatnym internetowym webinarium Agencja Rozwoju Regionalnego.

Takie wirtualne spotkanie informacyjne zaplanowno w czwartek 15 kwietnia o godz. 10.00. Aby wziąć udział, przedsiębiorcy powinni zarejestrować się do najbliższej środy (14.04.). Organizatorem jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie.

Przedstawione zostaną zasady ubiegania się o wsparcie, w tym m.in.: koszty kwalifikowane, kryteria wyboru projektów, limity i ograniczenia, procedury wyboru i oceny projektów. Będzie także możliwość zadawania pytań w formie komentarzy.

Zainteresowani udziałem proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl Rejestracja będzie możliwa do 14 kwietnia.

Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decydować będzie więc kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu rejestracji przez formularz zgłoszeniowy zostanie wysłane potwierdzenie udziału w szkoleniu wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W webinarium może uczestniczyć maksymalnie 25 osób. Całość potrwa w godz. 10.00 – 11.30.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl oraz numerami tel. 34/360 56 87 i 34/324 50 75.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj