Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Gdzie kulturalnie spędzimy ostatni wieczór starego roku? Sylwester z teatrem czy filharmonią?

Facebook Twitter

Ostatni wieczór starego roku warto spędzić w częstochowskich instytucjach kultury. Taka propozycja zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, teatr już skompletował widzów. Muzycznie 2024 powitamy też z filharmonikami.

Sylwester w Częstochowie

Sylwester w Częstochowie z kulturą

Dla osób, którzy nie znajdą miejsca w Filharmonii czy Teatrze Mickiewicza, na pewno miejsca nie zabraknie podczas częstochowskiego Sylwestra na pl. Biegańskiego. Tutaj impreza wystartuje o 21.00.

Sylwester na placu Biegańskiego

Teatr im. Adama Mickiewicza

Do spędzenia wyjątkowego wieczoru sylwestrowego zachęca zawsze swoją widownię Teatr im. Adama Mickiewicza. 31 grudnia zagra dwa razy nową sztukę „Zemsta” w reż. Joanny Drozdy. Pierwszy ze spektakli o godz. 18:00, kolejny o 21:30 zakończy się przed północą. Przewidziane są niespodzianki, a o północy powitanie Nowego Roku z dyrekcją i zespołem teatru. Dział promocji poinformował, że już skompletował widzów, a miejsca skończyły się na dwa tygodnie przed Sylwestrem.

Filharmonia Częstochowska

Podobnie ogromnym zainteresowaniem słuchaczy cieszy się koncert z muzyką wiedeńską planowany w Filharmonii Częstochowskiej. Orkiestra i soliści pod dyrekcją Adama Klocka przedstawią mnóstwo utworów z oper i operetek, musicali i wodewili. Wiedeńska Moc Przebojów rozpocznie się o godz. 20:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj