Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Studenckie Forum BCC w Częstochowie znów zaprasza

Facebook Twitter

Tym razem do konkursu kierowanego do licealistów i uczniów techników. Chodzi o to by wykazać się znajomością z zakresu przedsiębiorczości.

Udział i nabyte doświadczenie w konkursie może przydać się w zawodowej przyszłości młodych ludzi.

Aby wziąć udział w tym konkursie, należy wejść na naszą stronę, pobrać przykład z życia danej firmy, rozwiązać problem natury marketingowej oraz rozpromować tę firmę, stworzyć logotyp. Przedstawione są różne typy problemów. Trzeba rozwiązać to je w trzy osobowej grupie z uczniami z tej samej szkoły, zapisać swój zespół na finał regionalny. Zwycięzcy reprezentować będą Częstochowę na finale w Poznaniu.

– mówi Adam Bednarek ze Studenckiego Forum BCC w regionie częstochowskim. Zaproszenie jest kierowane do ambitnych nastolatków z miejskich i okolicznych szkół. Zgłoszenia i zapisy zespołów uczestników przyjmowane są do 8 marca.

Konkurs jest naprawdę profesjonalny, ponieważ to nie jest test A, B, C, D tylko trzeba rozwiązać problem marketingowy danej firmy. Przedstawić to, w przypadku finału Regionalnego, przed kapitułą, postaciami, które z marketingiem mają do czynienia. Jednocześnie prezentacja danych pomysłów i samego siebie w jednej postaci (…). To swego rodzaju wyzwanie i jest dodatkową motywacją.

– jak mówi Adam Bednarek, przedstawiciele studenckiego koła BCC starają się dotrzeć do wszystkich szkół z szeroką informacją na temat konkursu i sposobów rozwijania przedsiębiorczości u młodzieży. Szukajcie szczegółów na profilach organizacji w mediach społecznościowych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj