Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Spokojny Sylwester

To był wyjątkowo spokojny sylwester. Podsumowuje Straż Pożarna i policja z naszego regionu. Oprócz drobnych interwencji nie odnotowano poważniejszych zdarzeń.

Szacowany czas czytania: 00:05

O podsumowanie sylwestrowej nocy pokusił się Mariusz Osyra:

Oby cały 2012 rok był równie spokojny.

REKLAMA