Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Skra Częstochowa. Kolejne piłkarskie emocje przed nami

Facebook Twitter

Już w środę (6.04) częstochowska Skra rozegra spotkanie z Motorem Lublin. Faworytem tego pojedynku są podopieczni Marka Gołębiewskiego, którzy w ostatnim meczu pokonali Chojniczankę Chojnice 3:1.

Mówi rzecznik Skry Mariusz Rajek:

5 zwycięstw, 1 remis i 0 porażek. 16 na 18 możliwych do zdobycia punktów. Skra Częstochowa wiosną udowadnia, że ta dobra postawa na jesieni nie była absolutnie dziełem przypadku  wydaje się, że do samego końca będziemy się liczyć w walce o awans do Fortuna 1. Ligii. W kwietniu czeka nas prawdziwy maraton, który rozpoczęliśmy w sobotę wielkanocną, wygrywając w Chojnicach z Chojniczanką 3:1. Już w środę kolejny bardzo ciężki wyjazd do Lublina na mecz z Motorem, to zaległe spotkanie, które wcześniej musiało zostać przełożone ze względu na zakażenia w drużynie gospodarzy.

Częstochowianie po 23 ligowych kolejkach z dorobkiem 44 punktów zajmują 4 lokatę. Motor jest 10.

Motor ma wielkie ambicje, a na razie to Skra wydaje się być faworytem tego spotkania. Z pewnością czeka nas emocjonujące widowisko na najlepszym w e-Winner 2. Lidze stadionie, który może pomieścić kilkanaście tysięcy widzów, oczywiście kiedy tylko ci kibice będą mogli wrócić na trybuny, a później będziemy grać praktycznie cały czas przez 3 dni i tak naprawdę w kwietniu rozstrzygnie się, czy Skra Częstochowa będzie miała szansę awansować bezpośrednio, czy też powalczy o 1. ligę.

Trzymamy oczywiście kciuki, za wygraną Skry w tym dzisiejszym- jak i w kolejnych meczach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj