StartSport

Siatkówka, piłka nożna i tenis stołowy – podsumowanie weekendowych wyników częstochowskich sportowców

Celnie do bramki gości strzelali Damian Warchoł, Dawid Kamiński i Dariusz Pawlusiński. Raków po 16 kolejkach zajmuje w tabeli II ligi bardzo dobre, trzecie miejsce.

Przegrana siatkarzy AZSu w II kolejce siatkarskiej Plus Ligi

Tym razem lepsi od podopiecznych Michała Bąkiewicza okazali się zawodnicy z Lubina. Mecz był zacięty, wynik na korzyść gospodarzy rozstrzygnął się dopiero w tie breaku. Cuprum Lubin – AZS Częstochowa 2:3. Lepsze informacje docierają do nas z koszykarskich parkietów. W 6. kolejce II ligi zawodnicy AZS Politechniki pokonali w hali Polonia Pogoń Rudę śląską 72:66. To już czwarte zwycięstwo w tym sezonie częstochowian. Po 6. kolejkach podopieczni Dariusza Szynkiela z 10 punktami na koncie zajmują w tabeli czwarte miejsce. Liderem jest wciąż niepokonana Polonia Bytom.

Cenna wygrana tenisistek Aroteam AZS AJD Częstochowa

W piątym meczu ekstraklasy częstochowianki pokonały przed własną publicznością LUKS Agro-Sieć Chełmno 3:1. Bardzo dobrze spisały się Andrea Todorovic i Katarzyna Barawok, które wygrały swoje mecze odpowiednie 3:0 i 3:1. Teraz krótka przerwa i 17 listopada nasze pingpongistki rozegrają kolejny mecz. O godz. 18.00 w hali, przy ul. Zbierskiego 6 zmierzą się z Bronowianką Kraków.

Andrea Todorovic – Anika Kocoń 3:0
Katsiaryna Baravok – Katarzyna  Nowocin 3:1
Katarzyna  Ślifirczyk – Agnieszka Sitarska 0:3
Andrea Todorovic – Katarzyna  Nowocin 3:2

Zostaw komentarz