Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Saints 1st Birthday Party, czyli młodzieżowa impreza pod HSC 22 lipca

Facebook Twitter

Mamy kolejną, imprezową propozycję, która odbędzie się w Częstochowie w trakcie wakacji. Już w sobotę 22 lipca swoje pierwsze urodziny zorganizuje imprezowy kolektyw Saints Czewua. Będzie to kolejna impreza zorganizowana w ostatnim czasie dla miłośników muzyki klubowej. Jak mówią organizatorzy, po ostatnim sukcesie 2000's Party, nie pozostało nic innego jak powtórzyć format imprezy plenerowej ale z jeszcze większym rozmachem!

Fot. Facebook: Saints_czewua

Saints 1st Birthday Party

Wydarzenie zorganizowane zostanie na parkingu Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej.

Maciej Kryszak: (…) Miejsce kolejnej imprezy będzie to parking pod halą sportową na Zawodziu. Będą to pierwsze urodziny naszej organizacji, a jak wiadomo kto może zrobić lepszą imprezę niż ludzie, którzy zajmują się tym zawodowo. Jeżeli chodzi o muzykę, można powiedzieć, że mamy dwie takie imprezy, które najlepiej u nas się sprzedają, więc myślę, że nasze urodziny to będzie idealny moment, żeby te dwie imprezy połączyć w jedną, czyli będą to brzmienia z wczesnych lat 2000, również z lat 2010. I do tego dodamy te rapowe brzmienia.

Obok wyjątkowych DJ-ów na imprezie przewidziano dodatkowe atrakcje oraz zaproszono popularnego Youtubera:

Maciej Kryszak: Czekają nas na pewno atrakcje dodatkowe. Oprócz naszej imprezy na tym evencie pojawi się tatuator. Na pewno na tym evencie również pojawi się jakiś barber. (…) Tak jak wcześniej były trzy stoiska, już wiemy, że będzie tych stoisk więcej. Zaprosiliśmy na naszą imprezę Roberta Pasuta, będzie mógł z Wami przeprowadzić wywiad. Również będziemy przygotowywali dla Was konkurs z tym związany. Więcej informacji na ten temat będzie trzeba szukać na naszym Instagramie – Saints_Czewua

– zapraszał Maciej Kryszak z kolektywu Saints czewua.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024